Pozytywne domowe testy ciążowe i prawdopodobieństwo ciąży

Hej, domowe testy wyszly pozytywne, objawy tez mam na ciaze, bylam u poloznej ona zrobila test-negatywny. Krwi nie zrobi bo test negatywny. Dodam ze jakies plamienie mialam 21i22 lipiec, w ostatniej ciazy mialam okres i bylam wciazy ale to bylow polsce a Tu idioci niechca mi zrobic b.krwi. To jest chore, czy na podstawie objawow moge byc w ciazy, i miec plamienia, d mrowienie piersi ,bol podbrzusza, slabo mi, i brzoch dziwnie sie zaokragla, mam awersje na jego dotyk i pierso dotyk. Prosze orade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli położna nie chce Pani wykonać badania poziomu hormonu beta-hCG z krwi, w każdym laboratorium może to Pani zrobić sama, na własny koszt.