Pozytywne testy ciążowe a test bHCG negatywny

Witam, od tygodnia robię testy ciążowe - różnych firm- na początku tylko lekki cień, teraz coraz ciemniejsze, W międzyczasie zrobiłam B-Hcg i tu szok... negatywny, ponizej wszelkich norm;/ dziś i wczoraj testy ciążowe też II. bóle podbrzusza brak miesiączki. Zaznaczam że w tym miesiacu miałam robione hsg- jajowody drożne, macica dwurożna po przecięciu przegrody. Pół roku temu hormony tarczycy i inne w normie. wcześniej żadnych torbieli itd... chyba że tak szybko urosły... co jest ze mną nie tak

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To wynik beta-hCG jest bardziej wiarygodny niż wynik testu ciążowego. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.