Pozytywny test ciążowy i okres a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, ostatnio wyszedł mi test ciążowy pozytywny,ale dostałam miesiączkę i poszłam do ginekologa stwierdził,że nic nie widzi na USG i że pewnie poroniłam. Jednak od jakiegoś czasu mam sterczące,bolące sutki, metaliczny smak i mogę spać cały dzień. Również od czasu testu często oddaje mocz. To może być ciąża czy USG by nic nie wykazało, czy uraz jakiś po tej smutnej wiadomości?

Witam serdecznie. Obie opcje są możliwe. Aby to potwierdzić konieczna jest ponowna wizyta u ginekologa.