Pozytywny wynik badań na kiłę i brak choroby u męża

2,5 roku temu w ciazy wyszedl mi wynik WR+,a mezu WR-.Po rozszerzonych badaniach u mnie VDRL,FTA-ABS,FTA--watpliwe TPHA-ujemne, u meza wszystkie -ujemne,po porodzie u mnie WR-.W styczniu 2014 chcialam oddac krew i stwierdzono u mnie kile VDRL,FTA-ABS,FTA,TPHA-wszystko dodatnie, u meza wszystko-ujemne.prosze o pomoc,zyjemy ze soba 7 lat i zero skoku w bok, dziecku wczoraj zrobilam VDRL wynik w poniedz. zrobilam sobie badanie na borelioze.W 2006 roku WR-(ks.sanepid.) Jak to jest ze ja chora a maz?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie istnieje takie prawdopodobieństwo, że Pani jest chora a mąż, pomimo 7 wspólnie spędzonych lat się nie zaraził. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą wenerologiem.