Praca fizyczna a rwa kulszowa

mam 28 lat mam prace fizyczną dwukrotnie miałam już rwę kulszową nie mogłam wtedy chodzić na prawą nogę od ortopedy dostałam skierowanie na rezonans i rehabilitację po rehabilitacji odzyskałam władzę w nodze a z rezonansu wyszło obniżenie wysok. krążka międzykręgo. L5/S1 zmiany zwyrod. na krawędz.trzonów L5/S1 wypuklin tylna krążka międzykręg. na poziomie L2/3/44/5 uciskająca przednią powierzch. worka op nie wiem co robić bo kręgosłup mnie nadal bardzo boli a w pracy dużo dźwigam proszę o radę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Charakter pracy nie sprzyja poprawie stanu kręgosłupa. Zmiany te mają charakter zwyrodnieniowy i przeciążeniowy. Warto skonsultować wynik badania i swój stan z neurochirurgiem.