Prawą pierś mam większą od lewej - czy to normalne?

Witam,

mam 24 lata i jestem kobietą. Zaczynam martwić się wielkością piersi, tzn. prawa większa od lewej, żadnych bólów nie mam, raczej wszystko jest w porządku. Nie wiem czy muszę jakieś badania zrobić, czy to raczej normalne? Zaczyna mi to przeszkadzać i krępować.

Dziękuję.

Witam serdecznie.

Asymetria wielkości piersi to problem wielu kobiet. Niemniej warto aby zbadał Panią lekarz ginekolog, który stwierdzi, czy wszystko w porządku.

Pozdrawiam serdecznie.