Prawdopodobieństwo ciąży a brak miesiączki w 36 dniu cyklu

Czy moge byc w ciazy pomimo oz tyle rzeczy go wyklucza? Nie doszlo do wytrysku w pochwie (19 lipca) trwalo to 2 min i nie wydaje mi sie zeby partner byl bardzo podniecony a z tego co czytalam to plemniki znajduja sie w plynie tuz przed wytryskiem pozniej dwa okresy wystapily u mnie normalnie 5 testow ciazowych bylo ujemnych nie mam zadnych dolegliwosci a bylby juz prawie3 miesiac tylko ze teraz miesiaczki nie dostalam a to juz 36 dzien cyklu ostatnia pojawila sie w 31 a przed ostatni w 27 :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis wskazuje na znikome ryzyko ciąży. Sugeruję cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli się nie pojawi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.