Prawdopodobieństwo ciąży po pęknięciu prezerwatywy i wynik USG

Witam.15.07 (26 dzień cyklu) uprawiałam seks podczas którego prezerwatywa pękła, ale partner to zauważył, nie było wytrysku. Później był we mnie bez zabezpieczenia przez ok. 10 sekund, członek był suchy. 21.07 dostałam okres. 1.08 byłam na USG zewnętrznym. Pani doktor powiedziała mi, że mam pęcherzyk pod znakiem zapytania na lewym jajniku, wchłonie się prawdopodobnie po okresie. 18.08 boli mnie brzuch jak podczas okresu, ale słabiej i mam śluz lekko zabarwiony krwią. Możliwe, że jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Ciąża w Pani przypadku jest raczej mało prawdopodobna. Jeśli są wątpliwości czy to było krwawienie miesiączkowe można wykonywać test ciążowy,który powinien być już diagnostyczny. Pozdrawiam