Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu i penetracji

Bardzo się boję.
Uprawiałam z moim chłopakiem petting, wyleciało ze mnie dosyć dużo płynu (śluzu). Niestety było to tak miłe, że po pewnym czasie wsadził swojego członka na odległość ok. 3, 4cm. do mojej pochwy. Ale nie spuścił się! Jestem dziewicą.
Czy jest opcja, że mogę być w ciąży.?
Proszę o pilną odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Szansa na zapłodnienie w opisanej przez Panią sytuacji jest minimalna, ponieważ nie doszło do wytrysku w pochwie. Ewentualnym "zagrożeniem" jest preejakulat, który czasem wydostaje się z męskiej cewki moczowej przed wytryskiem. Bardzo rzadko jednak zdarza się zajście w ciążę przez niego spowodowane. Obfitość Pani wydzieliny pochwowej natomiast nie ma żadnego znaczenia.
Proszę się nie martwić.
Pozdrawiam serdecznie!