Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu i ułożenie szyjki macicy

Jak wkladam palca to pochwy, to natykam sie na ujscie syzkki, na wprost jest ulozona, ppoludni juz twarda i nisko. Dlaczego tak jest? Diś 22 dc, wyw.luteina 50. wkladanie tam palcow bylo 29 i 30.07. okres mial byc 06.08- nie bylo. luteina 50od 9-11.08. Plamienie, sluz z krwia od 13-19.08. Bhcg 18.08 wynosilo <0.100. zakresy podane od 3 tyg.ciazy, a ja bylam 19 dni po pettingu. w 6 c zakladajac,ze to plamienie to okres. od 23.08 bialysluz, glowa mnie boli. Jak duże ryyzko ciąży?czestomocz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli beta-hCG wykonane 3 tygodnie po pettingu wynosiło < 0,1, to ciąża jest wykluczona.