Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu po okresie

Witam. Moja dziewczyna miała okres 9 grudnia. Cykle ma zazwyczaj po 28 dni. Okresy trwają po 5 dni. 13 grudnia w nocy skończył jej się okres. 14 grudnia przyjechałem do niej i uprawialiśmy petting. Chwyciłem za penisa kilka razy kiedy był w zwodzie po czym wytarłem w spodnie rękę i po dwóch minutach kiedy poczułem że ręka wyschła wepchałem palce do pochwy partnerki po czym po jakimś czasie doszła. Jak duże jest prawdopodobieństwo że partnerka może zajść w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.