Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu u dziewicy

Czy zaszłam w ciąże przez petting? Jestem dziewicą. Jakiś czas temu pieściłam się ze swoim chłopakiem, nie jestem pewna czy doszło do wytrysku, natomiast ostatnimi czasy widzę u siebie objawy ciąży. Okres spóźnia mi się o 3 tygodnie, choć zawsze miałam nieregularny, to teraz strasznie się boję, dużo płynów spożywam, czuję się ciągle pełna, mogłabym nic nie jeść, jestem ciągle zmęczona (niekontrolowanie zasypiam) itd. Wiem, że ryzyko jest małe, ale czy powinnam zrobić sobie test ciążowy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z ginekologiem. Nie można wykluczyć ciąży.