Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu w dzień niepłodny

witam. w ostatnim czasie uprawiałam petting z chłopakiem, w pewnym momencie wszedł we mnie dosłownie raz na chwile, było to długo przed wytryskiem, prawdopodobnie było to w dni niepłodne. jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? po jakim czasie spóźniania miesiączki powinnam się niepokoić?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie. Już w przypadku opóźnienia się okresu o 1 dzień może Pani wykonać test ciążowy i jego wynik będzie wiarygodny.