Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku przerywanym dwa dni przed owulacją

Witam, 27.09 odbyłam stosunek przerywany z partnerem. Według kalendarzyka przypadło to na 2 dni przed owulacją. Długość moich trzech ostatnich cykli to 35,35 i 39. Stosunek skończylismy dużo wcześniej przed wytryskiem.W tym dniu miałam gęsty, biały, bardzo lekko rozciągliwy śluz. Spawdzalam też szyjke macicy, nie była otwarta tak bardzo jak przy domniemanej owulacji(tj.29.09). Czy w takiej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo ciąży? Jestem umówiona do specjalisty lecz dopiero za 2 tygodnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze powinna Pani wiedzieć, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje.