Prawdopodobieństwo ciąży po włożeniu wytartego penisa do pochwy

Od 4 miesięcy współżyję z narzeczonym stosując stosunek przerywany. Najpierw on dochodzi na zewnątrz, a potem wytartego penisa wkładamy, abym ja mogła dostać orgazm.

Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę, gdy wytrysku nie ma w pochwie? Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia i dziś wciąż czekam. Poza tym chciałam zapytać jak obliczać dni płodne i niepłodne?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Ryzyko zajścia w ciążę istnieje i wcale nie jest minimalne. Na wytartym prąciu z pewnością zostają jeszcze zdolne do zapłodnienia plemniki! Radzę wykonać test ciążowy- po takim czasie powinien on dać już wiarygodny wynik.
Jeśli zaś chodzi o wyznaczanie dni płodnych, to zapraszam do lektury mojej odpowiedzi na to samo pytanie zadane przez inną użytkowicznikę: /pytania/jak-oblicza-sie-dni-plodne.

Pozdrawiam serdecznie!