Prawdopodobieństwo ciąży u miesiączkującej trzy razy w roku 51-latki

Witam Mam 51 lat, od 2lat 2-3 miesiączki /rok. Lek. ginekolog stwierdził, że te miesiączki są bezowulacyjne i nie zajdę w ciążę. Ostatnia 26 kwietnia, w sierpniu seks a teraz czytam Państwa odpowiedzi i wygląda na to, że mogę jeszcze zajść w ciążę? Nawet czuje obrzęknięte piersi.....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szanse na ciążę są naprawdę znikome. Zanim jednak zdecyduje się Pani na współżycie zupełnie bez zabezpieczeń, warto wykonać badania hormonalne, które potwierdzą, że jest Pani w okresie menopauzy, co będzie gwarantem niemożności zajścia w ciążę.