Prawdopodobieństwo rozwijającej się ciąży a termin wykonania wiarygodnego testu bHCG

Witam,do zbliżenia doszło między 6a8 dniem cyklu. Czyli w czasie miesiączki, i zaraz tuż po niej.Cykle mam nieregularne.Od 11 dnia cyklu, od 4 dni czuję dziwne kłucie w podbrzuszu.W dodatku od dwóch dni,czyli od 13 dnia występuje u mnie duża ilość dziwnego śluzu, czasami jest on przezroczysty,czasami 'serkowaty'. Czy może być to objaw rozwijającej się ciąży? Na wykonanie testu hcg z krwijest jak przypuszczam jeszcze za wcześnie.Czy jeżeli wykonam go w 18dc,10 dni po stosunku wynik będzie pewny?

Milena Lubowicz

Na początku ciąży objawy są niespecyficzne, tak naprawdę nawet może ich nie być. 10 dni po stosunku BhCG już powinno być wiarygodne.
Pozdrawiam