Prawdopodobieństwo zapłodnieni przy niepełnym stosunku

Witam! chciałabym się dowiedzieć czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę przy niepełnym stosunku? Niedawno razem z moim partnerem chcieliśmy przeżyć swój pierwszy raz, on nie wszedł we mnie do końca, nie było wytrysku, miałam wtedy akurat dni płodne. A teraz spóźnia mi się okres, co prawda to dopiero jeden dzień, ale zawsze był na czas... czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogło zajść do zapłodnienia?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie ale nie można jej wykluczyć. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza.