Prawidłowa waga dla 157 cm wzrostu

Mam na imię Patrycja i  ważę 48 kg, mam 157 cm wzrostu . Czy moja waga jest w normie?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Patrycjo, Twoje BMI wynosi 19 i znajduje się między 50 a 75 centylem na siatce centylowej. Oznacza to, że Twoja masa ciała jest prawidłowa. Tak trzymaj!

Odżywiaj się zdrowo i nie zapominaj o aktywności fizycznej, a Twoja waga powinna pozostać w normie.

Pozdrawiam