Prawidłowe wyniki badania krwi a utrata świadomości

Do poprzednich pytań o EEG i utratę świadomości - wyniki - żelazo 147, potas - 4,7, cholesterol 187 - jeden z lekarzy zasugerował anemię w przypadku dawców krwi. Podstawowe parametry w morfologii w normie. Dodatkowo zrobiłem żelazo, potas, cholesterol. Z badań krwi nie wynika, żeby to było to. Co jeszcze mogę zbadać ???
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie wiem o jakich pytaniach Pan wspomina. Podane wyniki są jednak prawidłowe. Jeśli wynik morfologii także jest prawidłowy, anemia jest wykluczona. Ze względu na utratę świadomości, konieczna jest konsultacja neurologiczna.