Prawostronne porażenie nerwu twarzowego i osłabienie prawej strony

Witam.w2011r.miałam prawostronne porażenie nerwu twarz.,wyleczone bez zmian.Teraz czuje dyskomfort prawej dłoni,czasem nogi jakby mrowienie i drętwienie oka.Zal.neurolog:Nootropil,Thiogamma i Hydroxyzinum,a wcześ.Pramolan i zaszczyki B12 i Nivalin.TK dobre,wyniki zlecone dobre,czekam na MR.Nie mam i nie miałam bólów głowy,mam niskie ciśnienie,duszności,lęki,że coś się stanie.Boje się MR.Lekarz I kontaktu sugerował objawy depresji,nerwicy.Czy to osłabienie prawej strony to poważne?można to leczyć

dosyć istotny jest rzeczywiście wynik MRI głowy.
Czy było badanie w kierunku boreliozy?
jeżeli wykluczy się inne przyczyny,trzeba rozważyć zaburzenia nerwicowe