Preejakulat a seks oralny

Mój partner podczas podniecenia produkuje śluz, który jest przeźroczysty. Doszliśmy do wniosku, że spróbujemy seksu oralnego. Jednak jego śluz mnie przeraża. Ma inny zapach niż, ten który ja wydobywam. Jak mam sobie z nim poradzić? Czy podczas seksu oralnego będę czuła ten zapach?

Dzień dobry!

Jeśli dana osoba (mężczyzna czy kobieta) jest zdrowa, zapach wydzielin ciała może być specyficzny, ale nie powinien być bardzo intensywny ani odstręczający. W razie niedogodności podczas seksu oralnego, może pomóc wcześniejszy wspólny prysznic lub użycie smakowych lubrykantów (tych przeznaczonych właśnie do pieszczot oralnych, "jadalnych") albo prezerwatywy.

Pozdrawiam!