Preejakulat - jak zmniejszyć jego ilość?

Witam, moje pytanie brzmi jak powstrzymać lub częściowo obniżyć preejakulat wydobywający się z penisa podczas gry wstępnej? Są na to jakieś środki lub ćwiczenia? Mam 19 lat, wiem, że preejakulat to naturalny lubrykant, lecz mam pewien dyskomfort w czasie, gdy jestem z moją dziewczyną sam na sam, dochodzi do pieszczot, całowania i wtedy wiadomo penis jest pobudzony i wydobywa się ten śluz z penisa. Czy to mija z wiekiem? Pozdrawiam
19 LAT ponad rok temu

Witam!
Ilość występującego w trakcie zbliżenia prejakulatu nie zależy właściwie od żadnych czynników zewnętrznych. Jest to cecha charakterystyczna dla każdego mężczyzny. U niektórych wydziela się w śladowych ilościach, czasem wręcz nie występuje wcale, u innych - jest obfitszy.
Nie istnieją metody stymulowania pożądanej ilości prejakulatu.

Pozdrawiam