Preejakulat na pośladku - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam,
mam takie pytanie, mam 19 lat, uprawiałam petting z moimi chłopakiem w 8 dniu cyklu (pierwszy dzień miesiączki 4 styczeń), mam długie ok. 30-dniowe cykle. Nie doszło do wytrysku, lecz wydzielił się płyn preejakulacyjny, który znalazł się na moim jednym pośladku, czy jest jakieś ryzyko, że ten płyn się dostał do mnie, albo że mogło dojść do zapłodnienia?
Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,
w przypadku cykli 30 dniowych dni płodne przypadają pomiędzy 10 a 19 dniem cyklu. Zatem 8 dzień cyklu był dniem niepłodnym. Należy pamiętać, że podczas dni niepłodnych ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe, ale nie równe zeru.
Preejakluta zawiera dostateczną ilość plemników, aby doszło do zapłodnienia. Jeżeli preejakulat dostanie się do przedsionka pochwy, możliwe jest zajście w ciążę.
Jednak w Pani przypadku to prawdopodobieństwo jest bardzo małe. W dniu spodziewanej miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam