Problem psychiczny związany z chęcią byciem indywidualnością

Witam,mam problem psych, odkryłem jak dzialam tzn ze kieruje mna chec bycia waznym indywidualnym kochanym itp i na poczatku widzalem tylko dowody na to a potem przestraszyłem sie tego ze moze to zapomne lub ze jesli jestem tego swiadomy to musze sobie to stale przypominac i udowadniac jakos bo inaczej zapomnę o tym i zwariuje przez co teraz wszystko sobie tłumacze a skrajnie skupiam sie na oczach a nie na swiecie bo musze przypomniec sobie jak sie patrzy. Jestem tego swiadomy Mozna to wyleczyć?

tak.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza