Problem z cellulitem

Witam! Mam 22 lata, ważę w tej chwili 68 kg przy wzroście 171 cm. Chciałabym schudnąć około 10 kg, w miarę szybkim, ale jednak bezpiecznym czasie, bez efektu jo-jo. Dodatkowo mam problem z celullitem w okolicach bioder i na udach. Co mi radzicie?

Witam!

Zachęcam do lektury artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/ladna-pupa-pokonaj-cellulit.

Prawdopodobnie chodzi Pani o cellulit, a nie cellulitis. O cellulitisie możemy mówić w momencie pojawienia się stanu zapalnego, tak zwana "skórka pomarańczowa" to cellulit.

Dla Pani najważniejsze będzie:
- wypijanie niegazowanej wody mineralnej (co przyśpieszy proces oczyszczania organizmu z toksyn),
- codzienne masaże skóry,
- ciepło-zimne natryski,
- stosowanie preparatów antycellulitowych,
- codzienne ćwiczenia fizyczne,
- dbanie o prawidłową masę ciała.

Pozdrawiam