Problem z erekcją i przedwczesny wytrysk

Witam! Od dłuższego czasu mam problem z przedwczesnym wytryskiem, czasami było lepiej, ale teraz jest naprawdę źle. Bardzo szybko czuje, że zaraz skończę i czuje się z tym naprawdę źle. Teraz doszedł problem z erekcją, po chwili gdy jestem w środku on opada i później nie mogę go z powrotem postawić. Mam 19 lat. Proszę o poradę, pozdrawiam.

Witam!

U młodych mężczyzn, którzy dopiero zdobywają doświadczenie w sferze seksu, charakterystyczny jest przedwczesny wytrysk. Z czasem mężczyzna poznaje swoje ciało i potrafi je lepiej kontrolować, a same bodźce seksualne (tak intensywnie obecnie odbierane), powszednieją i nie wzbudzają tak silnego podniecenia. Niepokojące są natomiast zaburzenia erekcji.

Bardzo możliwe, że zostały wywołane przez stres oraz lęk, jaki Pan odczuwa przed kolejnym stosunkiem (czy znów dojdzie do przedwczesnego wytrysku). W takim wypadku zalecana jest wizyta u seksuologa lub psychologa. Warto jednak sprawdzić, czy nie ma fizjologicznych przyczyn Pana zaburzeń. Może Pan w tej sprawie skorzystać z pomocy lekarza urologa lub seksuologa.

Jeśli nie będzie problemów somatycznych należałoby rozpocząć pracę z terapeutą nad tym zaburzeniem.

Pozdrawiam