Problem z erekcją przy stosunkach z partnerką - co robić?

Tak w ogóle mam erekcję jak się onanizuję, oglądam film erotyczny lub sex w internecie. Szybko się podniecam, stosunek trwa krotko, bo szybko następuje wytrysk, po kilku minutach, ale tak to członek jest mały, nie mogę wsadzić do pochwy. Co mam robić? Szybko następuje wytrysk jak się onanizuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,
Problem z erekcją przy bezpośrednim kontakcie z partnerką ma zapewne podłoże psychogenne. Znane są przypadki zaburzeń wzwodu spowodowanych częstą masturbacją.
Proponujemy aby skontaktować się z lekarzem specjalistą seksuologiem, który po zebraniu wywiadu oraz zbadaniu postawi odpowiednią diagnozę i zastosuje terapię dostosowaną do problemu. Zazwyczaj krótkie leczenie specjalistyczne daje pożądany efekt.