Problem z guzkami na nogach

Witam mam pewien problem z dziwnymi guleczkami na nogach znajduja sie w okolicac kości piszczelowej tak jaby napompowana żyłakolek jest kilka na obu nogach, widoczne bardziej jak przykucne,nie maja zmienionego koloru czy cos i daja sie odkształcać co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Będzie możliwe postawienie wstępnej diagnozy oraz ewentualnych dalszych zaleceń.