Problem z koncentracją i myśleniem w pracy

Witam, mam wielkie problemy z koncentracją i myśleniem w pracy. Między 8, a 12 jestem w stanie opracować kilkakrotnie więcej tekstów, niż między 12, a 16. Skąd ten problem i ewentualnie jakie suplementy/lekarstwa można zażywać dla poprawy? Dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Nasza produktywność jest różna w ciągu dnia, często jest to związane z naszymi cechami temperamentu i osobowością. Farmakologiczne próby oddziaływania na ten stan mogą zakłócić Pana zegar biologiczny i prowadzić do dużo poważniejszych konsekwencji. Zachęcam do rozważanie wprowadzenia przerw w pracy lub rozpoczynania jej wcześniej jeśli Pana aktywność jest wyższa do południa.

Witam. To wcale nie jest takie wyjątkowe co Pan pisze. Z rana jesteśmy po śnie wypoczęci, rześcy, a po południu jest najgorzej i przychodzi kulminacja zmęczenia. Zamiast suplementów może wprowadzić drzemkę popołudniową.
Magdalena Brabec