Problem z kontrolą stresu, wstawanie z bólem brzucha, duszności i nierówne źrenice a nadużywanie narkotyków przez 5. lat

Witam. 5 lat nadużywałem narkotyków(amfetamina,mefedron, MDMA).Od pol roku unikam używek,oprócz papierosów(palę nałogowo).Mam problemy z kontrolą stresu,nic mnie nie śmieszy ,najgorsze jest wstawanie rano z koszmarnym bólem brzucha, dusznościami i uczuciem ciągłego snu przez pierwsze 40 minut. Psychiatra mnie spławił.Na ślepo biorę fluoksetynę, czy ona mogła być przyczyną bólu w klatce piersiowej?(4h piekła, ból nie do opisania).Czy mam się martwić nierównymi źrenicami i "opuszczoną" twarzą?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być niepokojące i wymagają badania lekarza. Nie powinien Pan także rezygnować z wizyt u psychiatry.