Problem z nerwicą natręctw

Witam. Mam 23 lata i myślę, że zmagam się od bardzo długiego czasu z nerwicą natręctw. moje podst. objawy to sprawdzanie wszystkiego (krany, zamki, światło). Jednak radzę sobie z tym. Z czym sobie nie radzę to rozrywka, gry. Gry to mój ulubiony rodzaj spędzania czasu po pracy a jednak czuję ciągły stres, niepokój, poczucie winy. dlaczego? bo "myślę", że to co robię w grach jest nieidealne, "źle zrobione", niedopatrzone. Przez to tracę godziny np na ciągłym restartowaniu komputera itp. pr.o.pomoc

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza