Problem z oddychaniem i duszności

Witam,od dwóch lat mam problem z oddychaniem,a mianowicie ciągle w okolicach mostka/oskrzeli czuje duszność,taką jak np.normalnie czuje sie po wysiłku(brak tchu)oraz brak mozliwości głebokiego oddechu.Takie stany nie pojawiają się sporadycznie a trwają calą dobe,brak mi jakiejkolwiek regulacji oddechu,przy muwieniu,czy zwykłych czynnosciach typu sprzątanie,jest to dla mnie wręcz nie możliwe.Robiłam rtg,tomografie klatki p,echo serca,i badania krwi(w tym tarczyce)i nadal nic,co dalej robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zostały wykluczone organiczne przyczyny dolegliwości to warto sprawdzić czy objawy nie mają podłoża psychogennego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry celem diagnostyki.