Problem z opadającymi powiekami górnymi

Witam ,mam bardzo duży problem z opadającymi górnymi powiekami .Mam 44 lata jestem kobietą , bardzo się boję zabiegu i komplikacji.Troszkę poczytałam na ten temat i wiem że bardzo ważna jest diagnoza.Mam też bardzo nisko położone brwi.

Potwierdzam, że aby wydać wiążąca opinię trzeba Panią zbadać. Najbardziej spektakularne efety w przypadku nadmiaru skóry powiek daje ich plastyka, jednak medycyna estetyczna dysponuje rownież mniej inwazyjnymi rozwiązaniami. Aby dobrać najlepszą dla Pani terapię proponuję umówić się na konsultację.

Witam należy skonsultować powieki również u lekarza medycyny estetycznej, można w niektórych przypadkach za pomocą: nici liftingujących, botoxu popodnosić opadające powieki.