Problem z orgazmem a specjalne ułożenie penisa w pochwie

witam, czy potrzebne jest jakies specjalne ulozenie penisa w pochwie by kobiecie bylo dobrze i doprowadzilo do orgazmu? a moze jakis specjalny dotyk przy sposunku lub pozycja. Jaka kolwiek wskazowka napewno bedzie istotna dla mojego partnera, gdyz seks nie sprawia mi wystarczajacej przyjemnosci i nie doprowadza do orgazmu

Dzień dobry.

To nie szczególne ułożenie penisa w pochwie, ani specjalny dotyk przy stosunku doprowadza do orgazmu, a to, co się dzieje "w ogóle" pomiędzy partnerami. Chodzi ogólnie mówiąc o jakość samego związku oraz wzajemną znajomość swoich potrzeb i pragnień. Pani opis wskazuje natomiast nie tylko na ich brak u partnera, ale i u Pani samej. Mówiąc krótko - tylko Pani może nauczyć partnera, w jaki sposób mógłby Panią zadowolić. Leżenie i czekanie na odpowiednie ułożenie penisa, które wywoła u Pani orgazm nie jest, niestety, najlepszą dla niego wskazówką.

Pozdrawiam.