Problem z pęcherzykiem przy in-vitro

Witam mam pytanie przystępuje do programu IN VITRO ale jest problem bo Pani doktor powiedziała dziś że nie pęka mi pęcherzyk i raczej nie dojdzie do zapłodnienia jedynie zarodek z innej kobiety proszę o jakąś rade na te pytania dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieją preparaty farmakologiczne, które umożliwiają pęknięcie pęcherzyka. Ponadto, do in vitro pobiera się płyn pęcherzykowy drogą punkcji jajników. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.