Problem z pojawieniem się okresu u 21-latki

Witam, Miałam problemy z pojawieniem się okresu od dłuższego czasu. W okresie lipiec-listopad 2013r. brałam tab. antykoncepcyjne na wywołanie okresu Cyprodiol, następnie Kontracept 24 listopada przyjęłam ostatnią tab. ostatni okres bez tabletek pojawił się 29.12.2013r. do dnia dzisiejszego nie mam okresu. 3.02 bylam u lekarza i powiedziano mi zebym poczekała do 45dnia, dzisiaj mija 45dzień i nadal nic. Okres powinien pojawić się 29.01 robiłam test w tymże dniu i wyszedł negatywny.

Witam! Jeśli dwa testy w terminie spodziewanej miesiączki dały wynik ujemny, prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Zatrzymanie miesiączki najczęściej wynika z zaburzeń gospodarki hormonalnej w związku z czym należy oznaczyć poziom odpowiednich hormonów - LH, FSH, prolaktyna, TSH, kortyzol. DHEAS.