Problem z preejakulatem u 16-latka

Mam duzy problem. Mam 16 lat i mam problem z Preejakulat mi sie to zawsze dzieje w nocy gdy cos zboczonego mi sie cos śni. Więc ja sie boje tego błągam pomuzcie stanie mi sie cos? Ja sie ciągle denerwuje, płacze niewytrzymuje tego ani wiele duzej. Są jakies na to leki ? To więc błągam pomużcie prosze . Ja się boję . Dziękuje z góry.
16 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!
Każdy chłopiec w okresie dojrzewania oraz mężczyzna, który nie masturbuje się lub nie współżyje seksualnie może mieć w ciągu dnia oraz w nocy spontaniczne erekcje (wzwody) oraz mimowolne wytryski nasienia. Tym bardziej wtedy, kiedy ma sny, fantazje erotyczne. To naturalny i całkowicie zdrowy objaw wskazujący na to, że Twój organizm działa prawidłowo.
W internecie lub w książkach dotyczących edukacji seksualnej możesz znaleźć informacje dotyczące: polucje, polucje nocne, zmazy nocne.
Pozdrawiam!

Sytuacja nie powinna budzić Twego niepokoju, jest to fizjologia, norma.
Dla ścisłości może to być preejakulat, ale także ejakulat...
Nie ma to znaczenia dla oceny całokształtu sytuacji...
Nie potrzeba lekarstw, ale wskazana jest aktywność fizyczna, unikanie erotografii internetowej, zwłaszcza należy unikać pornografii z treściami dewiacyjnymi, bo wtedy łatwiej o fantazje i marzenia senne określane przez Ciebie jako "zboczone"...
Generalnie jednak ludzie z wyobraźnią seksualną są lepszymi partnerami w dorosłej miłości...
Pozdrawiam.

Dzień dobry
Sytuacja jaką opisujesz jest udziałem wielu nastolatków w twoim wieku i nie ma w tym nic "zboczonego", jest to zachowanie organizmu typowe dla danego wieku, nie musisz się tego bać. Nawet bardzo dojrzali mężczyźni mogą mieć takie incydenty. Nic Ci nie będzie i przyjmij to jako normalne co się z tobą dzieje.Nie jest to powód do zdenerwowania, ani płaczu, a już na pewno do brania jakiś leków. Jeśli chcesz się uspokoić , bo nadal masz jakieś obawy to udaj się do seksuologa w swojej okolicy. Pozdrawiam