Problem z rozpoczęciem współżycia spowodowany potwornym bólem

Witam.Dreczy mnie problem z rozpoczeciem wspolzycia.okolo rok temu podczas proby odczuwalam potworny bol.Dodam ze bardzo sie stresowalam.minal rok.Teraz wiem, ze b.tego pragne ale jest klopot, bol nie ustal, jest nawet bardziej nieznosny,penetracja kolejna napawa mnie lekiem.bylam u ginekologa lecz on nie stwierdzil wad anatomicznych badanie byko bolesne pani stwierdzila ze zaciskam miesnie wokok pochwy. Prosze o pomoc, bsrdzo boje sie pochwicy prosze o rady bym rozpoczela bezbolesnie wspozycciez

Nie mam orientacji co do kompetentnych terapeutów w okolicy Trójmiasta, ale mam nadzieję, że Pani to ustali.
W Warszawie zajmuje się tą problematyką Pan dr Jakima, lekarz seksuolog i psychiatra.
Przypuszczam jednak, że poszuka Pani psychologa seksuologa z okolicy i Ona poradzi sobie z Pani problemem.
Skoro przez rok nie nastąpiła poprawa, to sądzę, że lepiej poszukać pomocy, ale poza internetem, u specjalistki lub specjalisty.
Pozdrawiam. JW, Poznań.