Problem z snem u 6-miesięcznego dziecka

Witam.

Jestem mamą 6-miesięcznego Piotrusia, to moje pierwsze dziecko. Mam następujący problem. Piotruś często budzi się w nocy. Zasypia dość ładnie około 20, ale w nocy jest koszmar. Pobudki co 2 godziny, płacze nie otwierając oczków. Nie chce smoka, nie chce pić wody z butelki, uspokaja się tylko przy cycuszku. Dodam tylko, że jest karmiony tylko piersią.

Bardzo proszę o pomoc, bo sama nie wiem, co robić ;(

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Po pierwsze proszę się upewnić, że dziecko nie jest głodne. Najprościej jest to sprawdzić, podając dziecku zamiast wody kaszkę. Jeśli kaszka nie załatwi sprawy, proszę jeszcze raz napisać, zastanowimy się nad innym rozwiązaniem.

Pozdrawiam