Problem z szybkim wytryskiem - co zrobić?

Witam, mam 33 lata i jestem od 11 lat w związku z jedną kobietą. Im dłużej jesteśmy razem tym rzadziej się kochamy. Jeśli dochodzi do stosunku to ja dość szybko dochodzę no i po seksie. Nie wiem czy to jest przez to, że kochamy się bardzo rzadko, czy też może być inna przyczyną. Proszę o jakąś poradę czy udać się do seksuologa, czy urologa lub jakieś środki farmakologiczne?

Witam!

Rzadkie stosunki mogą wpływać na długość kontaktu. Jeśli nie kocha się Pan z partnerką regularnie, to w trakcie seksu napięcie seksualne oraz podniecenie mogą prowadzić do skrócenia czasu stosunku. Warto, żebyście Państwo wspólnie skorzystali z pomocy seksuologa. Problemy z częstością stosunków odbijają się nie tylko na Panu, ale również na partnerce. Pomoc specjalisty może pozwolić Wam polepszyć jakość pożycia oraz zwiększyć częstotliwość kontaktów seksualnych.

Pozdrawiam