Problem z szyją po wypadku na rowerze

Witam. Po wypadku na rowerze moj partner ma problem z szyja. Czasem bol szyi i lewej reki wylacza go z zycia. Teraz jest na etapie boli glowy i szumu w uszach. Jest rozdrazniony bo nie potrafi sie wyspac przez ta szyje a nie moge go namowic na wizyte u lekarza. Czy moge mu jakos pomoc w domu? Nie mam serca faszerowac go ciagle tabletkami. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie obrazowe głowy i kręgosłupa. Przyczyn może być wiele, stąd lepiej aby ocenił to lekarz.