Problem z tłuszczem na brzuchu

Witam,30 letni mężczyzna endomorfik, siłownia 3 razy w tyg trening siłowy aeroby,zdrowa dieta 4-5 posiłków dziennie, mało węglowodanów prostych. Tłuszcz z boczków i oponki na brzuchu nie znika dlatego pomyślałem o spalaczu tłuszczu Olim Thermo Stim.http://www.olimp-supplements.com/?p=3

Witam Pana,

Spalacze tłuszczu to nie rozwiązanie. Na dłuższą metę mogą negatywnie wpływać na zdrowie. Raczej zastanowiłabym się nad poprawnością Pana diety czy oby jest to dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Jeżeli były Pan zainteresowany można opisać mi na maila swój przykładowy jadłospis: co Pan zjada, jakie porcje, ile czasu po przebudzeniu jest pierwszy posiłek a ile przed snem kolacja itp. Jak wyglądają Pana posiłki okołotreningowe. Ja chętnie na to zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe. Jeżeli będzie wszystko w porządku zastanowimy się co dalej.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk