Problem z ulewaniem po każdym posiłku u 5-miesięcznej córki

Mam 5 miesieczna corke i man probkem z ulewanuem po jazdym posilku jest to ulewanie wymiotne w dosc duzych ikisciach po jaxdym posilku co robic podalam locekt i nic

Milena Lubowicz

Dzieci do 6 miesiąca życia mają prawo ulewać, jedne nie robią tego wcale, inne bardzo dużo. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę jak dziecko przy tym się rozwija i jak przybiera na masie ciała. Jeżeli prawidłowo, to duże prawdopodobieństwo, że jest to fizjologiczne. Polecam artykuł:
http://parenting.pl/portal/ulewanie
Jeżeli nadal by coś Panią niepokoiło proponuję wizytę u pediatry, który oceni rozwój niemowlęcia.
Pozdrawiam