Problem z utrzymaniem erekcji w trakcie stosunku i masturbacji

Witam! Mam 19 lat, ostatnio zaobserwowałem u mnie dość dziwne objawy. Mianowicie chodzi mi o problemy z erekcją. Wiem, że w młodym wieku spowodowane mogą być czynnikami psychogennymi, jednak ja staram się wykluczyć te czynniki. Problem z erekcją powstaje podczas stosunku jak, a nawet w trakcie masturbacji. Mam problem z osiągnięciem prawidłowej erkecji, a także z jej utrzymaniem. Nie masturbuję się nałogowo, bo wiem. Urolog przepisał mi Sildenafil, jednak po wybraniu, kłopoty wróciły.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takim przypadku warto wykluczyć możliwe przyczyny organiczne, w tym cukrzyce, uszkodzenie nerwów, zaburzenia hormonalne, itp. Konieczna jest wizyta u lekarza. Proszę pamiętać iż stosowanie leku tj np Sildenafil nie leczy choroby podstawowej tylko ją maskuje.