Problem z utrzymaniem równowagi i brązowa plama na palcu - czy to efekty palenia marihuany?

30 grudnia - zapaliłem (nie pierwszy raz). Od 13 do 18 wszystko w normie, pograłem na komputerze i minęło. 31 grudnia - zapaliłem, od 13 do 19 mnie trzymało, później wódka, no i piwo. Puściło mnie o północy, więc o 3 rano znowu zapaliłem (1 stycznia ) - godzina snu od 4 do 5. 1 stycznia budzę sie o 5, robię kawę - nagle po wypiciu kawy tracę równowagę, coś mnie jakby ciągnęło na dół. Dobra, oglądam coś w tv do 12. O 13 jestem w domu - szklanka szampana. Jest 18, cały czas zaburzenia równowagi... ale serce mam w porządku. Jest 23.00, idę spać. 2 stycznia budzę się, a tu cały czas tracę równowagę. Wszystko robię powoli... Pytania: czy może mnie trzymać aż 3 dni? Bo nigdy tak nie miałem... Co oznacza brązowa plama na palcu? Mam ją już od miesiąca.  Serce mnie nie boli i nie bolało, ale mam problemy z utrzymaniem równowagi, a jestem trzeźwy...

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie!

Pańskie objawy mogą być skutkiem intensywnego stosowania marihuany w połączeniu z alkoholem. Zwiększona dawka narkotyku może powodować dłuższe utrzymywanie się niepokojących symptomów. Niemniej jednak warto udać się do lekarza, gdyż mogło dojść do zaburzeń neurologicznych. Nie powinien Pan lekceważyć tego problemu.