Problem z wytryskiem przy spastycznym uszkodzeniu rdzenia kręgowego

mam spastyczne uszkodzenie rdzenia kręgowego brałem do tej pory syldenafil ale od około 10 stosunków nie mogę osiągnąć wytrysku muszę osiągnąć go rękom erekcja super żadnych stresów partnerka bardzo mnie podnieca a było wszystko ok tyle że to uszkodzenie rdzenia po 20 latach zaczęło się cofać czy może mieć na to wpływ mam 57 lat

Sprawy neuroseksuologiczne najlepiej jak prowadzi specjalista.
Konsultantem seksuologiem dla Łodzi jest dr Robacha.
Pozdrawiam. JW, Poznań.