Problem z zaśnięciem, brak koncentracji, kołatanie serca

Mam 24lata i jestem wciąż zmęczona i obolała.Od kilku lat zanim zasnę leżę 3-4godz czasem leżę tak do następnego dnia niezależnie o której wstanę i jak wyglądał dzień.Czasem Gdy już myślę że zasnę włącza mi się drugi akumulator.Dostałam alergii na kurz i wiele innych czynników.Testy nic nie wykazały a w szpitalu zastrzyk odczuleniowy pomaga.Przy zmianie pogody mam kołatania serca.Gdy ktoś coś do mnie mówi po 2 lub 3sec.to do mnie dociera.problem z koncentracją, ziemista cera, sińce pod oczami.

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Niestety, drogą internetową nie da się postawić żadnej diagnozy i stwierdzić, co Pani dolega. Objawy, które Pani wymieniała w poście, są nieswoiste i trudno na ich podstawie nawet próbować przewidywać, co Pani jest, na co Pani cierpi. Zmęczenie, problemy ze snem, alergia, kołatanie serca, sińce pod oczami, problemy z koncentracją uwagi mogą wskazywać zarówno na choroby natury fizycznej, jak i psychicznej, np. zespół chronicznego zmęczenia, zaburzenia lękowe, anemię, depresję. Powinna Pani udać się do lekarza ogólnego i zrobić przynajmniej podstawowe badania diagnostyczne, by sprawdzić, czy Pani organizm funkcjonuje prawidłowo. Jeżeli badania wyjdą w porządku, wówczas będzie można szukać przyczyn Pani dolegliwości w czynnikach natury emocjonalnej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!