Problem ze stolcem

Witam. Niecały tydzień temu miałam robioną latroskopie ginekologiczną o ile z moczem nie ma problemu to wypróżnić się  nie mogę spożywam lekkie posiłki... czy powinnam się martwić czy wystarczy coś zaaplikować.
ponad rok temu

Witam,

Jeśli posiłki są bogate w błonnik, wypija Pani odpowiednią ilość płynów-najlepiej niegazowanej wody mineralnej i dotąd nie było problemów z wypróżnieniami można rozważać powikłanie pooperacyjne jako przyczynę problemu.

Proponuję jednak najpierw udać się do lekarza rodzinnego, ponieważ szczegółowy wywiad i badanie fizykalne mogą pomóc wyjaśnić tę przyczynę, którą może okazać się jednak niewłaściwa dieta i mała aktywność fizyczna.
Pozdrawiam