Problem ze stopami

Proszę o pomoc. Mam problem ze stopami mam czerwone pieką mnie jakby mi ktoś ogień przykładał i często mam opuchnięt.
ponad rok temu

Niestety podane informacje nie wystarczą do postawienia diagnozy. Bardzo prawdopodobne, ze jest to grzybica stóp, ale może to stwierdzić dopiero lekarz po zebraniu wywiadu i obejrzeniu skóry. Równie dobrze może to być np. reakcja polekowa, poparzenie chemiczne, itp. Wizyta u lekarza rodzinnego jest konieczna!